ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi

Mimari Paket Eğitimi


Mimari Paket


Mimari paket eğitimi içerisinde mimarlık ve iç mimarlık eğitimleri içermektedir.Eğitimlerimiz Sıfırdan başlayarak verilmektedir.Derslerimize herkez katılarak öğrenebilir.Kendilerine mesleki açıdan en popüler mesleklerden birini edinmiş olucaktır.Kursumuz içerisinde öğrencilerimize en iyi şekilde eğitim verilerek mesleki yönden hiç bir eksik kalmaksızın mesleklerine hazırlamaktayız.


Autocad


AutoCAD genel amaçlı bir tasarım ve çizim programıdır.Dolayısıyla çok geniş bir yelpaze içerisinde her hangi bir disipline özgü komutlarla kullanıcıyı kısıtlamadığı gibi, açık mimarisi ile istenilen yönde özelleştirilebilir. AutoCad, tüm mimar, mühendis,tasarımcı, grafiker ve kısaca tasarım ve çizim ile ilgili her disiplin tarafından kutlanılacak bir programdır.


V-Ray


V-ray, 3dsmax içerisinde çalışan bir plug-in ( eklenti ) gibi gözükse de; hatta biz bile 3dsmax plug-in i desek bile; aslında V-ray, 3dsmax gibi bir programdır. Plug-in gibi gözükmesinin sebebi ise; içerisinde bir çok eklenti ( plug-in ) bulundurmasıdır. 3dsmax’in standart ışıklarının V-ray için çalışmasının yanı sıra; hız arttırıcı etkenler, V-ray tarafından tam olarak kullanılmaktadır. Buda hızlı ve kaliteli render ( mimari görselleştirme, görselleştirme, sunum ) almamızı sağlar. Daha önceden de bahsettiğim gibi V-ray’in son sürümlerinde kalite kavramı biraz daha ön plana çıkarılmıştır.


Photoshop


Photoshop genel olarak fotoğraf programıdır. Fotoğraflar üzerinde aklımızdan geçirdiğimiz çoğu şeyi gerçeklerştirebileceğimiz nadir programların en gelişmişidir. Bunun için Photoshop un kullanılmadığı sektör yok denebilecek kadar azdır. Bunların yanında Grafik tasarım, Web tasarım başta olmak üzere bazı sektörlerde kendi tasarımlarımızıda yapabilmekteyiz.Eğitimini verdiğimiz yeni sürüm (CS5), birçok yeni özellik içermektedir. Photoshop programına ihtiyaç duymayan hiç bir sektör yoktur. Özakademi olarak size en iyi hizmeti verebileceğimize inanıyoruz. Programın iyi öğrenilmesi kişisel becerileriniz ile şaşırtıcı ve heyacan verici tasarımlar yapabilirsiniz. Özakademi olarak size en iyi hizmeti verebileceğimize inanıyoruz.


Rpc


Rpcler birçok açıdan çekilmiş resimlerin ve videoların (bunlar ağaç,araba,insan ve çeşitli çevre birimleri olabilir) 2d şeklinde 3d tasarımlarınızda kullanmanızı sağlayan bir plug-in´dir.mantığı şudur, örnek olarak bir insan resmi farklı açılardan çekilir ve tek bir dosya içine bu resim bilgileri aktarılır.sahnenize bu insanı yerleştirdiğinizde normalde 2d yer kaplayan bir nesne olmasına rağmen kamera değişimine göre içinde barındırdığı resimlerde uygun açıyla değişir.


Mental-Ray


Mental ray çeşitli 3d programlarına eklenedilen bir render pluginidir. birçok modern 3D programı içersinde hazır olarak bulunur. ayrıca programdan bağımsız çalışan versiyonu da mevcuttur.
Mental rey ile çok gerçekçi görüntüler almak ve aynı anda birçok bilgisayarla render yapmak mümkündür.


Ayrıntılı Bilgi İçin Danışmanımızdan Bilgi Alabilirsiniz.


Etiketlerimiz


mimari paket dersi,mimari paket eğitmeni,istanbul mimari paket kursları,mimari paket eğitim kitabı,mimari paket kursu şirinevler,mimari paket meb eğitim,mimari paket eğitimleri,mimari paket öğrenmek,mimari paket özel ders, mimari paket test soruları,mimari paket örnekleri,mimari paket öğrenmek istiyorum,mimari paket notları,mimari paket kursu bahçelievler,mimari paket kursu bakırköy,mimari paket ders notu,mimari paket kitapları, mimari paket sınav soruları,mimari paket eğitimi,mimari paket kursları istanbul,mimari paket sertifikası,mimari paket kurslari,mimari paket öğrenme,mimari paket egitim,megep mimari paket,mimari paket ders anlatımı,mimari paket görsel eğitim, mimari paket okulu,mimari paket eğitim notları,mimari paket dersi,mimari paket konu anlatımı,mimari paket kursu,mimari paket eğitim cd,mimari paket ders,mimari paket eğitim seti,mimari paket kurulumu

Haberler

Haberler

Mecidiyeköy ve Şirinevlerde Bilgisayar İşletmenlik Eğitimlerini Başlamıştır.Sizde 160 Saatlik M.E.B Onaylı Sertifika alınız.
İleri seviye 3ds max,solidworks,after effects,autocad,grafik kurslarımız başlamıştır
Autocad Eğitimlermiz başlamıştır.
3dsMax Eğitimlermiz başlamıştır.
Modelistlik Eğitimlermiz başlamıştır.
Gerber Eğitimlermiz başlamıştır.
Stilistlik Eğitimlermiz başlamıştır.
Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimlermiz başlamıştır.
Bilgisayar İşsletmenliği MEB onaylı Eğitimlermiz başlamıştır.
After Effects Kursu kayıtlarımız Başlamıştır.
İngilizce yeni dönem kayıtlarımız başlamıştır.
Grafik Eğitimlermiz başlamıştır.
Maya Eğitimlermiz başlamıştır.
Yaz dönemi kariyer Eğitimleri Başlamıştır.
2 yıl Ücretsiz Tekrar Eğitim imkanı.
Özakademi Öğrencilerine geziler düzenlemektedir.
Kurumsal Eğitilermiz devam etmektedir.
Sizde vakit geçirmeden kayıt olun.
Bonus ve Word kredi kartlarına 6 taksit imkanı.
Kitap satışlarımız başlamıştır.
Uzman eğitim kadrosu
5 kişilik son teknoloji sınıflar
Son sürüm programlar
Öğrenme GARANTİSİ
Klimalı Sınıflar
Sınırsız etüt olanaklarıyla kayıtlarımız başlamıştır.
World Card'a Baglı Butun Bankalar Kurumumuzda gecerlidir.
Adres

Bize Ulasmak Için Adres Bilgilerimiz

Şube:1 Şirinevler Meydanı Meriç Sk. No: 26

K: 5 , 6 Şirinevler İstanbul
Şube 2:Selahattin Pınar Cad. No:4 Kat: 4 Mecidiyeköy İstanbul  Bize Ulasmak Için Tıklayınız.

(0212) 652 40 00 Şirinevler
(0212) 272 30 00 - Mecidiyeköy
Duyurular

Duyurular

CorelDraw X6 Geçişmiştir.
Autocad 2013 Geçilmiştir.
Adobe CS6'ya Geçilmiştir.
3dsmax 2013 Geçilmiştir
Autodesk Maya 2013 Geçilmiştir
Solidworks 2013 Geçilmiştir
Son Teknoloji Bilgisayarlar.