ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi

İnsaat Paket Eğitimi


Autocad


Autodesk firması tarafından üretilip geliştirilen, tasarım ve çizimlerin bilgisayar ortamında yapılmasını sağlayan ve halen 80 ülkede 17 dilde versiyonları bulunan ve bir Computer Aidet Draffing and Desing (Bilgisayar Destekli Teknik Çizim ve Tasarım) paketidir. AutoCAD in DWG uzantılı çizim formatı Dünya Endüstriyel çizim standardı olarak kabul edilmekte ve dünyada 1.200.000den fazla kayıtlı kullanıcı tarafından 2.000.000.000ın üzerinde DWG dosyası üretildiği tahmin edilmektedir. Genel amaçlı bir tasarım ve çizim programı olan AutoCADi kullanmak için herhangi bir program dilini bilmek ya da başka bir programı kullanmış olmak gerekli değildir. Gelişmiş etkileşimli grafik kullanıcı ekranı sayesinde tüm komutlara menülerden veya sembol simgelerden kolayca erişmek ve çizim, düzenleme, vs. komutlarını kullanmak olasıdır. AutoCad, kişisel bilgisayarlar üzerinde Windows 95, Windows 98, Windows 2000 Ve Windows XP ortalarında, değişik iş istasyonlarında, UNIX ortamında ve Macintosh bilgisayarlar üzerinde de çalışmaktadır, ayrıca çok kullanılan bilgisayar ağlarında(Network) destekleyen AutoCAD programının en önemli özelliklerinden biriside; hangi ortamda üretilirse üretilsin, çizim dosyalarının hiçbir ek değişikliğe gerek duyulmadan diğer bir bilgisayar ortamında okunup, üzerinde işlem yapılabilmesidir..


Sta4cad


İnşaat sektöründe en çok kullanılar programlardan birisi olan sta4cad programı günümüzde bir çok inşaat şirketinin kullandığı programdır.Tüm inşaat mühendislerinin öğrenerek kariyerine kariyer katmasını sağlayarak bir adım önde olmasını sağlar.


X-Steel


Xsteel Kursu Xsteel programı, yapı sistemi modellerinin geliştirlimesi, analizi ve boyutlandırılması için genel amaçlı bir programdır. Herhangi bir yapı sisteminin Xsteel yardımı ile analiz ve boyutlandırılmasında, genel olarak aşağıdaki yol izlenmektedir. Kurs süresi içinde bunlar ile igili komutlar uygulamalı olarak anlatılacaktır.


Ayrıntılı Bilgi İçin Danışmanımızdan Bilgi Alabilirsiniz.


Etiketlerimiz


inşaat paket dersi,inşaat paket eğitmeni,istanbul inşaat paket kursları,inşaat paket eğitim kitabı,inşaat paket kursu şirinevler,inşaat paket meb eğitim,inşaat paket eğitimleri,inşaat paket öğrenmek,inşaat paket özel ders, inşaat paket test soruları,inşaat paket örnekleri,inşaat paket öğrenmek istiyorum,inşaat paket notları,inşaat paket kursu bahçelievler,inşaat paket kursu bakırköy,inşaat paket ders notu,inşaat paket kitapları, inşaat paket sınav soruları,inşaat paket eğitimi,inşaat paket kursları istanbul,inşaat paket sertifikası,inşaat paket kurslari,inşaat paket öğrenme,inşaat paket egitim,megep inşaat paket ,inşaat paket ders anlatımı,inşaat paket görsel eğitim, inşaat paket okulu,inşaat paket eğitim notları,inşaat paket dersi,inşaat paket konu anlatımı,inşaat paket kursu,inşaat paket eğitim cd,inşaat paket ders,inşaat paket eğitim seti,inşaat paket kurulumu

Haberler

Haberler

Mecidiyeköy ve Şirinevlerde Bilgisayar İşletmenlik Eğitimlerini Başlamıştır.Sizde 160 Saatlik M.E.B Onaylı Sertifika alınız.
İleri seviye 3ds max,solidworks,after effects,autocad,grafik kurslarımız başlamıştır
Autocad Eğitimlermiz başlamıştır.
3dsMax Eğitimlermiz başlamıştır.
Modelistlik Eğitimlermiz başlamıştır.
Gerber Eğitimlermiz başlamıştır.
Stilistlik Eğitimlermiz başlamıştır.
Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimlermiz başlamıştır.
Bilgisayar İşsletmenliği MEB onaylı Eğitimlermiz başlamıştır.
After Effects Kursu kayıtlarımız Başlamıştır.
İngilizce yeni dönem kayıtlarımız başlamıştır.
Grafik Eğitimlermiz başlamıştır.
Maya Eğitimlermiz başlamıştır.
Yaz dönemi kariyer Eğitimleri Başlamıştır.
2 yıl Ücretsiz Tekrar Eğitim imkanı.
Özakademi Öğrencilerine geziler düzenlemektedir.
Kurumsal Eğitilermiz devam etmektedir.
Sizde vakit geçirmeden kayıt olun.
Bonus ve Word kredi kartlarına 6 taksit imkanı.
Kitap satışlarımız başlamıştır.
Uzman eğitim kadrosu
5 kişilik son teknoloji sınıflar
Son sürüm programlar
Öğrenme GARANTİSİ
Klimalı Sınıflar
Sınırsız etüt olanaklarıyla kayıtlarımız başlamıştır.
World Card'a Baglı Butun Bankalar Kurumumuzda gecerlidir.
Adres

Bize Ulasmak Için Adres Bilgilerimiz

Şube:1 Şirinevler Meydanı Meriç Sk. No: 26

K: 5 , 6 Şirinevler İstanbul
Şube 2:Selahattin Pınar Cad. No:4 Kat: 4 Mecidiyeköy İstanbul  Bize Ulasmak Için Tıklayınız.

(0212) 652 40 00 Şirinevler
(0212) 272 30 00 - Mecidiyeköy
Duyurular

Duyurular

CorelDraw X6 Geçişmiştir.
Autocad 2013 Geçilmiştir.
Adobe CS6'ya Geçilmiştir.
3dsmax 2013 Geçilmiştir
Autodesk Maya 2013 Geçilmiştir
Solidworks 2013 Geçilmiştir
Son Teknoloji Bilgisayarlar.