Kurumsal Eğitimler - Özakademi Teknik Eğitim ve Bilişim Merkezi
Canlı Yardım İçin Tıklayınız!

Kurumsal Eğitim

Şirketlerin talepleri doğrultusunda tüm eğitimlerimizde özel kurumsal eğitim vermekteyiz.Eğitimlerimiz sırasında sınıf ortamı hazırlamaktayız. Eğitimlerimize Hocalarımız ve projeksiyon cihazımız ve tahtamıza varan tüm eğitim materyallerini ve notlarını sağlamaktayız.

Özel Eğitim almak isteyen bireysel topluluklarımıza 10 kişi olmak üzere bilgisayar ve sınıf ortamını sağlayarak bilgisayar üzerinde eğitim vermekteyiz.(Bazı Eğitimler için geçerlidir.Lütfen Danışmanlarımızdan detaylı bilgi alınız). Kurumsal eğitimlerimizi En çok İstanbul, Edirne, Bursa, Tekirdaği, Sakarya, Bolu, Kocaeli, Düzce,gibi illerde vermekteyiz.Diğer illerimiz için lütfen bilgi alınız.Türkiyenin tüm illerine kurumsal eğitimler verebilmekteyiz.

Eğitimlerimizi hafta içi hafta sonu olmak şartı ile sürekli veya uygun zamanlara ayırarak eğitimler verebilmekteyiz. Siz siz olun kurumsal eğitim alın kazançlı çıkın.Çalışan kişilerin eğitim almasını sağlayarak daha verimli olması sizin elinizde vakit kaybetmeden kurumsal eğitim alın..

ŞİRKET TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA TEKNİK ÖĞRETMENLER TARAFINDAN ŞİRKET MERKEZİNDE EĞİTİM VERİLMEKTEDİR.

Eğitim süresi boyunca kullanılacak tüm yazılı dökümanlar ve ders kitapları ÖZAKADEMİ tarafından ücretsiz olarak saglanmaktadir. Eğitim planları ve hedefler şirkete eğitim öncesi sunulmakta ve şirket yetkilisine eğitim süresince düzenli olarak raporlamalar yapılmaktadır . Derslerdeki eğitimin verimi açısından öğrenci sayısı minumum 1 kişi (Birebir eğitim) maksimum 10 kişi olmaktadır. Kurumsal eğitimleri için lütfen danışmanlarımızdan fiyat alınız. Kurumsal eğitimlerde En uygun fiyat Garantisi Kaçırmayınız..

Daha fazla egitim içerigi için danışmanımızdan bilgi alınız.

Geri

Tüm Eğitimlerimiz